Marketing

Skuteczne działania marketingowe, jak?
Nie wiesz w jaki sposób wykorzystać możliwości marketingowe by pomóc swojej firmie w rozwoju? Nic straconego! Marketing szeptany to wszelkie działania mające na celu jak najbardziej bezpośrednie i spontaniczne dotarcie do potencjalnego klienta. Tak mówi sama definicja jednak na czym polega ta forma reklamy? Dla rozjaśnienia podam pewien przykład, który przy okazji pokaże jak często informacje, które czytamy w sieci są naszpikowane reklamami pomimo tego, że w teorii reklamą nie są.
Wyobraź sobie forum dyskusyjne, duże, poważne forum na którym ludzie wymieniają swoje poglądy. Wyobraź sobie co stanie się jeśli zaufana osoba z takiego forum zacznie wypowiadać się w temacie np. o lodówkach i zacznie zachwalać konkretny model. Gwarantuje, że 90% osób czytając taki temat będzie sugerować się taką podpowiedzią.
To właśnie w taki sposób działa marketing szeptany, jest to tak zwana ukryta reklama, która potrafi być piekielnie skuteczna pod warunkiem, że zostanie dobrze zrobiona(jak we wszystkim tak i tu jest sporo haczyków).

Dodaj komentarz